Logo PKN

Menu

Gebedskring (18 juli) PDF   E-mail

Een aantal woensdagavonden per maand komen leden van de gebedskring bij elkaar om te bidden

 voor personen en situaties die gebed nodig hebben. Er wordt gebeden voor Christus’ gemeente lokaal en wereldwijd. Ook voor hen die ons hebben laten weten gebed op prijs te stellen. Via een brief van Jeremia (29:7) weten we dat God het belangrijk vindt dat we bidden voor de bloei van onze omgeving. Daarom nemen we ook plaatselijke en situaties in de wereld in onze gebeden mee. In de maand juli komen we vanaf 19.00u bij elkaar in het Hoogepad op de volgende data;
 4 en 18 juli
Gebedspunten kunnen aan ons worden doorgegeven. Wil je meedoen in de kring?
Wellicht biedt deze zomertijd  gelegenheid eens in de kring te komen. Je bent hartelijk welkom.

Namens de kring, Janny Hekman
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

 
Volgende >