Logo PKN

Menu

Gebedskring (11 en 25 oktober) PDF   E-mail

De kerk blijft bestaan tegen de klippen op.

Dit zinnetje komt uit de mond van een Koptisch- orthodoxe gelovige. Ondanks de brute aanvallen op die kerk in Egypte houden de gelovigen vast aan wat Jezus leerde; ‘Houd van uw vijanden, zegen die u vervloeken, doe goed aan degene die u haten en bid voor degenen die u misbruiken.
Stel dat….. de kerk in Beekbergen te maken zou krijgen met een aanslag zoals Egypte die meemaakte. Zou dan iemand in ons midden een dergelijk getuigenis als zijn/haar houvast durven uitspreken?
Het gebed is christenen gegeven om elkaar vast te houden in meeleven en voor elkaar te bidden om Gods nabijheid. In moeilijke situaties hebben we de nabijheid en steun van onze hemelse Vader nodig. Daar wordt in deze kring om gebeden. Voor situaties wereldwijd en kerkbreed, maar ook voor ziekten en moeiten van mensen om ons heen.
De kring komt op de volgende data vanaf 19.00u bij elkaar in het Hoogepad;
11 en 25 oktober

.
Als we voor uw situatie kunnen bidden laat het ons gerust weten!
Namens de kring,
Janny Hekman-Prins Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

 
Volgende >