Logo PKN

Menu

Verkoop Israël producten (17 maart) PDF   E-mail

Israël heeft u/jou nodig. Het Joodse volk voelt zich alleen staan in deze wereld.

Omringt door volken die niet willen dat Israël bestaat. Wij kunnen hen bemoedigen, o.a. door hun producten te kopen. Tevens is dit een mogelijkheid om een statement te maken tegen de BDS (Boycot van verkoop van Israëlische producten) Al is het maar een pakje thee of een sleutelhanger. Alle beetjes helpen. Als Joodse mensen horen dat er in Nederland zo’n 200 consulenten zijn die op vrijwillige basis Israëlische producten verkopen, krijgen ze tranen in hun ogen.
Op 17 maart zijn we met de Israël Producten in het Hooge pad, van 10.00 tot 17.00 uur.
Heerlijke wijnen, voedingsmiddelen, verzorgingsproducten en mooie/leuke dingen voor uzelf of als cadeautje om weg te geven.

Van harte welkom.
Thea en Hans Jansen.
Meer info op: www.israelwinkel.nl

 
< Vorige   Volgende >