Logo PKN

Menu

Open Dag Theologische Vorming Gemeenteleden (21 april) PDF   E-mail

Kom kennismaken met de cursus TVG welke al sinds 2003 in Rijssen gegeven wordt.

Begonnen als cursus voor de regio, heeft het zich inmiddels uitgebreid met cursisten uit onder andere Biddinghuizen, Enschede en Winterwijk en hebben al honderden de cursus met veel enthousiasme en zegen gevolgd.

Op zaterdag 21 april bent u van harte welkom om de lessen Dogmatiek, Ethiek en Gemeenteopbouw bij te wonen die deze ochtend op het rooster staan. Neem eens een kijkje voor een indruk en onderga de sfeer.
Misschien helpt zo’n bezoekje bij het nemen van een beslissing om aan de cursus deel te nemen. Vanzelfsprekend kunt u deze ochtend ook alle gewenste inlichtingen krijgen.
Voor inlichtingen kunt u ook terecht bij de cursusleider Ds K.A. Hazeleger tel. 0529-467745; email, Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken of bij de secretaresse Mevrouw Ria Harbers tel. 0548-515929; email, Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

Bij deelname aan de open dag graag een berichtje aan de secretaresse.
De lessen worden gegeven in kerkelijk centrum Sion, Wijnand Zeeuwstraat 2, Rijssen.

 
< Vorige   Volgende >