Logo PKN

Menu

Grote Kerk van Apeldoorn (elke zaterdag en zondag t/m 8 september) PDF   E-mail
De Grote Kerk van Apeldoorn heet haar bezoekers van harte welkom deze zomer.
Van zaterdag 30 juni t/m zaterdag 8 september op zaterdag van 11.00-16.00 uur en op zondag van 11.30-16.00 uur. Bezoekers kunnen ronddwalen door het monumentale kerkgebouw met de nieuwe kroonluchters, genieten van de expositie van Doet Boersma uit Leeuwarden, de stilteruimte in de kapel bezoeken, een kijkje in het museum achter het orgel nemen of met de kinderen een speurtocht doen.
Er is gelegenheid om van koffie, thee en andere drankjes te genieten via het buffet.
Tevens is er een wandelroute naar de andere Apeldoornse monumentale kerk: De Onze Lieve Vrouwe Kerk (Mariakerk).
's Middags van 14.00-16.00 uur het muzikaal podium met wisselende optredens.
De toegang is gratis, vrij parkeren naast de kerk, www.grotekerkapeldoorn.nl
 
< Vorige   Volgende >