Logo PKN

Menu

Diensten van 12 augustus PDF   E-mail

Zondag 12 augustus is in de morgendienst de jaarlijkse kanselruil met ds. De Graaf uit Lieren.

Hij zal bij ons voorgaan en ds. Theunisse hoopt in Lieren voor te gaan. Deze ruiling is een symbool van de verbondenheid van onze gemeenten in het éne Evangelie van de Here Jezus Christus. We hopen op gezegende diensten.

.

Zondagavond is een zangdienst met als thema: ‘rijpend vertrouwen’. ‘k Stel mijn vertrouwen op de Heer, mijn God – gaan we bijvoorbeeld zingen. Een prachtig lied. Schitterend in canon. Mooie inhoud. Maar…, deze inhoud is in de praktijk soms makkelijker gezegd dan gedaan. Soms zijn er moeilijke omstandigheden, die ons vertrouwen op de proef stellen. Soms lijkt het bijna weg. Benauwde tijden. En toch, als je er dan later op terugkijkt, blijkt het soms juist een tijd van diepere verworteling en rijping te zijn geweest. Wonderlijk hoe Gods Geest bij ons is, op bergen en in dalen. Iedereen van harte welkom om mee te zingen.
.

Uitgangscollecte: Zending

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

In deze zomerperiode zal er koffiedrinken na de ochtenddienst zijn op de zondagen 5 augustus en 19 augustus. U bent allen van harte welkom in Het Hoogepad voor een kopje koffie of thee of voor een glaasje limonade.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 12 augustus Beekbergen
10.00 uur Ds. A. de Graaf (Lieren)

19.00 uur Ds. A. Theunisse (zangdienst)

.

Zondag, 12 augustus Zonnnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 11 augustus Markenhaven
14.30 uur Ds. L.H. de Bruin

.

Woensdag, 8 augustus De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >