Logo PKN

Menu

Uitgangscollecte Zomerzending Kameroen (12 augustus) PDF   E-mail
Het is niet makkel?k om op te groeien met een beperking of om een gehandicapt kind op te voeden. Dat is in Nederland al een levenslange zorg. Laat staan in een arm land als Kameroen, waar men kinderen met een beperking vaak uit schaamte en onwetendheid thuis houdt, waardoor ze onderw?s missen. De school Fedeme (in Douala, Kameroen), partner van Kerk in Actie, biedt kinderen met een verstandel?ke beperking onderw?s en gedragstherapie. Kinderen leren praktische en sociale vaardigheden. Oudere kinderen leren b?voorbeeld naaien, hout- en rietbewerking en teenslippers maken. Kinderen die van ver komen, kunnen bl?ven slapen. Ook adviseert Fedeme ouders hoe ze het beste met hun kinderen kunnen omgaan. Sinds kort biedt de school ook ruimte aan gezonde kinderen, die regulier onderw?s volgen, en leren de kinderen met elkaar spelen. Mede dankz? uw b?drage kunnen dit jaar dertig verstandel?k beperkte kinderen op de school Fedeme passend onderw?s kr?gen. Helpt u mee? Hartel?k dank!
 
< Vorige   Volgende >