Logo PKN

Menu

Diensten van 16 september PDF   E-mail

Zondag 16 september is de startzondag voor het nieuwe seizoen.

De morgendienst is de eerste dienst van het nieuwe jaarthema ‘een discipel dient’. Dienen heeft veel kanten in zich. Om te beginnen: de dienst aan God in de liturgie van onze kerkdiensten: het bidden en zingen, het luisteren naar de Bijbel en het geld geven voor de armen. Dat is allemaal dienst aan God.
Op de startzaterdag gaan we al bepaalde liederen voor de dienst instuderen met His Voice, dat ook in de dienst op startzondag mee zal zingen. En de ingestudeerde liederen gaan we in de loop van het seizoen nog vaker zingen.
Mooi om zo met elkaar het seizoen te mogen beginnen tot eer van onze God. Iedereen van harte welkom deze dienst mee te maken. Omdat het een gezinsdienst is, zal het laagdrempelig zijn en blijven de kinderen ook de hele dienst in de kerk.

.

Zondagavond hopen we de eerste Brondienst van het nieuwe seizoen te hebben. Het thema is nog niet bekend.

.

Uitgangscollecte: Compassion

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 16 september Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse (brondienst)

.

Zondag, 16 september Zonnnehuis
10.30 uur Mw. M. Hoekstra

.

Zaterdag, 15 september Markenhaven
14.30 uur Mw. I.M. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 19 september De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >