Logo PKN

Menu

Ontmoetingsmiddag ouderen en ds. Theunisse (10 oktober) PDF   E-mail

Woensdagmiddag 10 oktober is er weer een ontmoetingsmiddag voor ouderen en ds. Theunisse in het Hoogepad.

Ds. Lammers kan deze keer helaas niet aanwezig zijn in verband met zijn reis naar Jordanië. Onder het genot van een kopje koffie of thee is er gelegenheid elkaar en ds. Theunisse te ontmoeten en te spreken. We zingen ook nog een lied met elkaar, lezen een stukje uit de Bijbel en bidden samen. Vanaf 15.00 uur staan de deuren van het Hoogepad open. Rond 16.30 uur zullen we de bijeenkomst weer afronden. Iedereen is van harte welkom. Neem gerust geïnteresseerde vrienden of kennissen mee. Wie vervoer nodig heeft, kan contact opnemen met Jansje Ribbink (506 2165). We zien weer uit naar een mooie middag met elkaar.
ds. Adriaan Theunisse
 
< Vorige   Volgende >