Logo PKN

Menu

Collecte Heilig Avondmaal (19 juni) PDF   E-mail
De collecte van het Heilig Avondmaal in de erediensten van zondag 19-06-2011 is bestemd voor het “Voedselproject Jongerenreis Oekraïne”.

Van 16-07-2011 t/m 30-07-2011 zullen twintig  jongeren en zes volwassenen als begeleiding voor een tweeweekse reis naar de Oekraïne gaan. De jongeren zullen een aantal projecten gaan uitvoeren voor de kinderen en mensen in Lopatyn. Eén van deze projecten is het voedselproject.
Ter plaatse gaan de jongeren een groot aantal dozen samenstellen met o.a. voedsel en andere benodigdheden. Deze dozen zullen dan naar de arme mensen in Lopatyn en eventueel omliggende dorpen gebracht gaan worden ter ondersteuning voor de komende winter.
Het organiseren van het voedselproject heeft een drietal redenen:
- De plaatselijke winkeliers worden ondersteund door het kopen van het voedsel en andere benodigdheden in de Oekraïne.
- Met het uitdelen van de dozen aan de armste mensen in Lopatyn hopen de jongeren ze een goede ondersteuning te geven voor de komende winter.
- De jongeren gaan de dozen zelf uitdelen aan de mensen en worden zich zo bewust dan er nog veel mensen in deze wereld onder moeilijke omstandigheden moeten leven.


Namens de Diaconie,   Gert Jan Buitenhuis.

 
< Vorige   Volgende >