Logo PKN

Menu

Missie zendingskalender 2012 PDF   E-mail
Vanaf 1 september 2011 is het weer mogelijk om de Missie-Zendingskalender 2012 te bestellen.

De kalender heeft als motto ‘De ziel van de Andes’. Het thema is uitgewerkt door de Peruaanse kunstenaar Jaime Colán. Hij wil met zijn schilderkunst het Peru van de armen onder de aandacht brengen. Ook komt hij op voor moeder natuur, Pachamana, zoals de Andes-Indianen haar noemen. Door de verandering van het klimaat smelt de sneeuw in de Andes. Colán wil respect voor de natuur, de schepping. Ook pleit hij voor de eeuwenoude cultuur van de indianen die teruggaat op die van de Inca’s, maar nu bedreigd wordt.
Mocht u een kalender willen bestellen of meer informatie willen, dan kunt u contact opnemen met Ria Duursma (telefoonnummer: 055-5429333).
Wij hopen dat er ook in onze gemeente weer een aantal kalenders verkocht zal worden.

 

Namens de Diaconie,      Gert Jan Buitenhuis.

 

 
< Vorige   Volgende >