Logo PKN

Menu

Presentatie jongerenreis (23 oktober) PDF   E-mail
Use my hands to make Your kingdom come.

Dit zongen we in de kerk voordat we vertrokken naar Oekraïne en dit was tevens het motto van de jongerenreis. We hebben ons motto wel heel letterlijk genomen, want wat hebben we hard gewerkt. Mede daarom is de jongerenreis een onvergetelijke ervaring geworden. Zowel voor de deelnemers en begeleiding als voor de mensen in Lopatyn. U als gemeente heeft het hele voortraject met ons meegeleefd. We hebben u geïnformeerd en daarop kwam u trouw naar onze acties zodat we op die manier ons budget bij elkaar kregen. U was aanwezig toen we met de bus vertrokken en stond er ook weer toen we terugkwamen. Bovendien zitten wij natuurlijk vol verhalen die we maar wat graag met u willen delen. Daarom willen we zondag 23 oktober a.s. na de morgendienst een presentatie geven in het Hoogepad. Onder het genot van koffie met wat lekkers willen we u meenemen naar Lopatyn. Kom een kijkje nemen in onze verblijfplaats, bewonder ons werk en raak vooral geïnspireerd om als gemeente dit prachtige project te ondersteunen voor langere tijd. Het was een reis om nooit te vergeten en dat hebben we samen met u gedaan. Dus tot 23 oktober a.s. in het Hoogepad.

 

Namens de projectgroep Jongerenreis 2011,
Gert Jan Buitenhuis.

 
< Vorige   Volgende >