Logo PKN

Menu

Zending: Bericht van Machiel en Erika Kommers PDF   E-mail
Beste broeders en zusters van de gemeente Beekbergen.

Op het moment van schrijven denk ik aan gisteravond (17-11) waarbij we kennis maakten met u als gemeente. Voor ons was het een bemoedigende avond met name door uw enthousiasme en interesse. De betrokkenheid sterkt ons extra in onze uitzending. Wij bidden dan ook voor een gezegende samenwerking. We zijn blij dat we met u kennis konden maken, voor wij vertrekken naar Mexico. Van januari tot en met maart zullen we in Barcelona verblijven voor verder taalstudie en bijbelschool. Onze voorlopige uitzenddatum staat gepland op 15 april. De slogan van GZB is: ‘Zending Verbindt’. Met elkaar kunnen we deze missie waar maken. Wij blijven daarom graag op de hoogte van jullie als gemeente Beekbergen maar wellicht ook andersom. U kunt u opgeven om kwartaal-nieuwsbrieven, gebedsbrieven of email-updates te ontvangen. U kunt hiervoor contact opnemen met de werkgroep missionaire gemeente, Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken  

 

Daarnaast hebben wij ook een facebookpagina ingericht met actuele updates, foto’s en filmpjes. Dit is een open pagina die u kunt bezoeken via www.facebook.com/kommersinmexico. Heeft u of jij zelf ook facebook, dan kun je deze pagina ‘linken’ en ontvang je de berichten automatisch op je prikbord. Met de GZB en Thuisfrontcommissie van de Adventgemeente denken we nog na over een website of blog. Zodra hier meer over bekend is hoort u dit via de werkgroep missionaire gemeente in dit kerkblad.   Hartelijke groet, Machiel, Erika en Olivia Kommers.
De ca. 30 mensen, die op deze avond aanwezig waren, hebben de kennismaking met dit echtpaar even positief ervaren als zij zelf !


We kunnen dus op drie manieren op de hoogte blijven met Machiel en Erika en hun studie in Spanje (tot april) en hun werk in Mexico, daarna:

 

1. via nieuwsbrievennaar uw postadres: elk kwartaal, verzonden via de GZB 2 of 3 kantjes, evt. ook  met  achtergrondinformatie, 

2. via gebedsbrieven per email: elke 4 a 6 weken, direct vanuit Spanje / Mexico ca 1 kantje, met onderwerpen, waarvoor wij kunnen bidden 

3. via email-updates tussen de gebedsbrieven door, om de 2 of 3 weken direct vanuit Spanje / Mexico, een kort berichtje vanuit hun dagelijks leven 

 

We kunnen deze brieven en mails lezen om op de hoogte te blijven met de familie Kommers, maar wie dat wil kan natuurlijk ook wel eens wat terug mailen of schrijven.


U kunt  uw postadres en/of mailadres opgeven bij de Werkgroep Missionaire Gemeente middels b.v. een telefoontje naar 506 2906  of naar Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken met daarbij opgave van welke brieven u wilt ontvangen. De ervaring leert, dat als zendingswerkers een tijdje op het veld zijn, het werk soms zo veel van hen vraagt, dat hun berichten wel eens iets minder vaak komen dan zij gepland hadden.     

 

De werkgroep Missionaire Gemeente.

 
< Vorige