Logo PKN

Menu

Geland en gestart. PDF   E-mail
Beste mensen, We zijn aangekomen in Castelldefels, een dorpje naast Barcelona.

Voor een dorpje vind ik het nog best groot hier, in de meeste Nederlandse dorpen zit geen H&M, Mac Donalds en 3 treinstations. We zijn inmiddels begonnen op de Bijbelschool, IBSTE (www.Ibste.org). Tot eind maart gaan we daar lessen volgen over kerkgeschiedenis in Latijns America, missiologie en persoonlijke vorming.
Afgelopen week hebben we les gehad over kinderen in de kerk.
We wonen in een appartement zo’n 30 minuten lopen van de school, in best een mooie wijk. We zitten zo’n 10 minuten lopen van het strand, dus toen we hier aankwamen hadden we best wel een vakantie gevoel. Deze week zijn we inmiddels hard aan de slag gegaan en het ritme van om 6 uur opstaan zit er nog niet helemaal in, maar we doen ons best. De lessen zijn volledig in het Spaans. Dat is nog wel even wennen. Gelukkig is de docent deze week een Engelsman die al 20 jaar in Spanje woont, en niet zo vlug praat als de echte Spanjaarden/ latino’s. Olivia is al behoorlijk gewend hier, zij heeft alweer vrienden gemaakt, ze heeft haar eerste Spaanse kus al gekregen. Ze gaat samen met nog twee meisjes (alle drie 1 jaar) tijdens onze les naar “juf” Rhodé.  We hebben op onze facebook pagina een aantal foto’s gezet van de eerste tijd hier, we houden jullie verder op de hoogte. Hartelijke groeten, Machiel, Erika en Olivia Kommers  www.facebook.com/kommersinmexico

 

 
< Vorige   Volgende >