Logo PKN

Menu

Stamppottenrestaurant (3 maart) PDF   E-mail
Goede gewoontes moet je in ere houden.

En omdat het stamppottenrestaurant de vorige keer zo’n groot succes was, willen wij op 3 maart weer het Hoogepad omtoveren tot een restaurant. Wie zijn wij? Wij zijn de jongeren en begeleiding van de jongerenreis. Gaan jullie deze zomer dan alweer naar Oekraïne? Nee, dat zit er niet in. Zoals bij u vast wel bekend, vinden de jongerenreizen normaal gesproken om de drie jaar plaats. Maar tijdens de afgelopen reis hebben wij goede contacten gelegd in Lopatyn. Er zijn daar een aantal projecten die wij voor een langere periode willen ondersteunen. Dat doen we in eerste instantie financieel. Met de volgende jongerenreis willen wij dan weer onze handen uit de mouwen steken om bij die projecten te helpen. Zo zijn we nu bijvoorbeeld bezig met de aanschaf van een stuk grond met twee woningen. Op dat stuk grond kunnen dan groenten verbouwd worden. Dat is ten eerste goed voor de werkgelegenheid en ten tweede voorziet het gelijk in een deel van de voedselbehoefte. Voor deze projecten willen wij dus weer geld gaan ophalen. Bovendien willen we de jongerenreis levend houden in de gemeente. Dat het een project wordt wat we met zijn allen ondersteunen zonder dat het iets speciaal van de jongeren wordt. Bovendien is het natuurlijk gewoon heel gezellig om als gemeente weer eens met elkaar een maaltijd te gebruiken. Zo spreek je elkaar nog eens in een ontspannen sfeer. Daarom bent u van harte welkom op zaterdag 3 maart in het Hoogepad. Schrijf deze datum alvast in uw agenda. Binnenkort zullen wij u informeren over de tijden en kunt u zich ook gaan inschrijven. We houden u dus op de hoogte. Wij beginnen alvast met boerenkool koken en hopen u op 3 maart in het Hoogepad te ontmoeten.

 

Namens de jongerenreiscommissie,                     Gert Jan Buitenhuis

 
< Vorige   Volgende >