Logo PKN

Menu

Actie Schoenendoos PDF   E-mail
Wij van de kindernevendienst hebben een brief gekregen van actie 4 kids!! Daarin worden wij heel erg bedankt voor het aantal schoenendozen die we dit jaar opgehaald hebben. De kinderen zijn hier echt heel erg blij mee. Met deze actie zijn er maar liefst 58.372 schoenendozen opgehaald. Super om te horen dat ze er erg blij mee zijn!! Daarom willen wij als kindernevendienst u allen hartelijk bedanken voor uw inzet en tijd!!!
Elias Saliya zei: In de schoenendoos vond ik een briefje en een foto van een tienjarige jongen. Kon mij niet voorstellen dat iemand zoveel om mij geeft dat hij al die dingen weggeeft.
Luke Sichone: Kinderen nemen de vele schoolspulletjes uit de dozen mee naar school. Wij kunnen nu meer geld besteden aan maaltijden voor kinderen die zonder iets te eten naar school komen. Uw schoenendoos is en blijft van onschatbare waarde! We hopen volgend jaar weer op u allen te kunnen rekenen!!
 
< Vorige   Volgende >