Logo PKN

Menu

High Tea voor jongerenreis (3 juni) PDF   E-mail
In 2013 zal er weer een jongerenreis naar de Oekraïne plaatsvinden.

Zondag 03-06-2012 zal het startsein zijn voor de aanvang van de voorbereidingen voor deze reis. We gaan ons vanaf dit moment weer actief bezig houden met het bepalen van de projectdoelen, het regelen van het vervoer en verblijf en het zorgen dat onze portemonnee weer vol gaat raken. Het geld willen we gaan ophalen tijdens verschillende acties.
Op zondag 03-06-2012 zullen we na de eredienst (morgendienst) een High Tea organiseren in “Het Hoogepad” in Beekbergen. Verschillende jongeren zullen u trakteren op allerlei lekkernijen en natuurlijk is daar ook wat bij te drinken. Afgelopen keren bleek deze actie een groot succes en we hopen dan ook nu weer op uw deelname. De melkbus zal er weer staan voor uw vrijwillige bijdrage. De koffie/thee is natuurlijk gratis. Komt u dus allen gezellig langs op zondag 3 juni. Tot dan!

Namens de projectgroep Jongerenreis Oekraïne, Gert Jan Buitenhuis.

 
< Vorige   Volgende >