Logo PKN

Menu

Open Doors: Bidden voor de moslimwereld PDF   E-mail
De vastenmaand ramadan is erg belangrijk voor de moslims wereldwijd. Van 20 juli tot en met 18 augustus bidden christenen voor moslims tijdens ramadan.

Om christenen informatie te geven en te helpen bij het bidden is er het speciale boekje: 30 dagen gebed voor de moslimwereld. Open Doors is betrokken bij dit initiatief.

  

Het gebedsboekje geeft een kijkje in het leven van moslims, bevat getuigenissen van moslims die zich bekeerden tot het christendom en geeft achtergronden over de islam. Bidt u mee tijdens ramadan voor landen als Egypte, Libië, Nigeria, Afghanistan, Pakistan, Iran en Irak?

  

We willen u in de gelegenheid stellen mee te bidden. Als u het bovenstaande informatieboekje wilt aanschaffen kan dat ev. via de werkgroep. De kosten zijn 3,50 euro excl. verzendkosten. Laat u aan één van ons weten dat u een exemplaar wilt aanschaffen. Wij bieden aan dit voor u te bestellen. T/m 5 juli kunt u bij ons terecht voor deze bestelling. Zelf bestellen kan ook via www.opendoors.nl/webwinkel

  

Het is mooi als u zich laat inschakelen bij dit wereldwijde leger van bidders.

  

De werkgroep Beekbergen,
Karin Haijes, Jan en Janny Hekman

 
< Vorige   Volgende >