Logo PKN

Menu

Uitnodiging viering Heilig Avondmaal in de Vier Dorpen (31 oktober) PDF   E-mail
Op woensdag 31-10-2012 zal er ’s middags om 15.30 uur een viering van het Heilig Avondmaal plaatsvinden in de Vier Dorpen te Beekbergen.


Langs deze weg willen wij de luisteraars van de kerkradio en andere mensen die de gewone eredienst niet kunnen bezoeken om het Heilig Avondmaal te kunnen vieren uitnodigen om deze viering bij te wonen.
Ons verzoek is om zoveel mogelijk voor eigen vervoer te zorgen via familieleden of bekenden, maar mocht dit een probleem zijn laat het dan even weten. Wij zullen als Diaconie dan zorgen dat er vervoer voor u geregeld gaat worden. Indien u vragen of vervoer nodig heeft kunt u contact opnemen met Ria Duursma (telefoon: 055-5429333). Familieleden of bekenden zijn ook van harte uitgenodigd om samen met u het Heilig Avondmaal te vieren.

Namens de Diaconie,  Gert Jan Buitenhuis.

 
< Vorige   Volgende >