Logo PKN

Menu

Stamppottenrestaurant (2 maart) PDF   E-mail
Op zaterdag 02 maart 2013 zal er een stamppottenrestaurant geopend zijn in “Het Hoogepad” te Beekbergen.

Een gedeelte van de opbrengst is bestemd voor de ondersteuning van verschillende projecten in Lopatyn (Oekraïne) en een ander gedeelte van de opbrengst is bestemd voor projecten in Ghana.
Wij nodigen u van harte uit om te komen eten in dit gezellige restaurant. In de volgende editie van kerkklanken vindt u een formulier om u aan te melden. Op dit formulier staat ook nog nadere informatie.

Kunt u niet komen eten in het stamppottenrestaurant, maar wilt u ons financieel wel ondersteunen dan kunt u uw bijdrage overmaken op rekeningnummer: 1495.21.332 t.n.v. Diaconie N.H. Gemeente inzake Jongerenreis.

Namens de projectgroep Jongerenreis Oekraïne,                 Gert Jan Buitenhuis.

 
< Vorige   Volgende >