Logo PKN

Menu

Saskia Ooms in Nepal presentatie-avond (14 juni) PDF   E-mail
Zoals veel van u allen weten, zit Saskia Ooms alweer sinds 15 januari in Nepal.  U wordt regelmatig op de hoogte gehouden van haar bezigheden middels nieuwsbrieven en gebedspunten. Namens Saskia willen wij u allereerst hartelijk bedanken voor uw gebed, uw interesse en ook voor alle mails die zij mag ontvangen! Wij willen u ook graag uitnodigen voor een tweede presentatie-avond. Op de eerste presentatie-avond, die we hebben gehouden voordat Saskia vertrok, heeft zij verteld wat zij in Nepal denkt te gaan doen. Inmiddels is ze al geruime tijd weg en heeft ze veel meegemaakt. Wij willen u daar graag meer over vertellen en we willen u vooral graag veel foto's van haar bezigheden in Nepal laten zien! We hopen u van harte te mogen ontmoeten op deze presentatie-avond, op vrijdag 14 juni om 19.30 in het Jeugdhonk van het Hoogepad in Beekbergen. Heel graag tot dan!
 
< Vorige   Volgende >