Logo PKN

Menu

Collecte Dorcas (6 november) PDF   E-mail
De opbrengst van de diaconie collecte in de dienst Dankdag voor Gewas en arbeid is voor Dorcas.


Dorcas is een christelijke organisatie voor ontwikkelingssamenwerking, sociale hulp, noodhulp en wederopbouw. Dorcas zet zich in om de opdracht van Jezus Christus te vervullen: zorgen voor de armen en verdrukten (Mattheüs 25:31-46). Dorcas  doet dit door hen in staat te stellen hun positie in de samenleving te versterken en hun zelfredzaamheid te vergroten en door het bieden van sociale zorg en het verlenen van hulp in noodsituaties. Dorcas steunt de allerarmsten ongeacht ras, religie, geslacht of politieke overtuiging.
In de week van Dankdag voor Gewas en Arbeid organiseert DORCAS voor de 18e keer de DORCAS voedselactie. Dit jaar is het thema “Voedsel voor nu, en voedsel voor later!” voor de allerarmsten in Oost-Europa en Afrika. Voedsel voor nu in de vorm van 50.000 voedselpakketten en voedsel voor later in de vorm van geld voor het financieren van voedselzekerheidsprojecten. De diaconie wil deze voedselactie ondersteunen met de opbrengst van de diaconie collecte. Zo kunnen we eensgezind de allerarmsten ondersteunen en zullen ze weten dat ze niet vergeten worden.
Namens de diaconie, Jan Vijfhuizen.

 
< Vorige   Volgende >