Logo PKN

Menu

Gebedskring (29 augustus) PDF   E-mail

Lieve Vader, we kijken om ons heen in deze gebroken wereld en zien het verdriet en de angst van velen.

Wat kunnen we voor hen bidden? Soms weten we niet goed wat te zeggen. Daarom bidden we met deze diepe zucht tot U; Heer ontferm U!

Het voornemen was de gebedstijd in het Hoogepad gedurende de zomertijd door te laten lopen. In dit bericht melden we u dat we vanwege de zomeravondzang onze manier van doen hebben aangepast. De nieuwe afspraak is dat we tot en met 15 augustus onze eigen huizen tot gebedsruimten maken. Daar bidden we op volle sterkte voor dat wat gebed nodig heeft. We denken dan aan wat te maken heeft met het wereldgebeuren; dat wat te maken heeft met Christus’ kerk wereldwijd en wat aandacht verdient in de lokale kerk. Gebeds- en dankpunten mogen aan ons worden doorgegeven. Woensdag 29 augustus vormen we, vanaf 19.00 uur  weer een kring in het Hoogepad.

Namens de gebedskring,

Janny Hekman-Prins  Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

 
Volgende >