Logo PKN

Menu

Gebedskring (20 juni) PDF   E-mail

In maart jl. was ds. Ron van der Spoel op uitnodiging van de taakgroep Vorming en Toerusting in Beekbergen.

Hij verwees die avond op het belang van bidden voor je omgeving: je woont niet voor niks in het dorp, de straat, de plek waar je terecht gekomen bent. Bid voor je wijk, voor wat je ziet. Als priesters namens de mensen naar God. Zegenend en betrokken. Bid en blijf dat doen. God heeft in de Bijbel laten weten dat Hij op de aarde bezig is door het gebed van Zijn kinderen.
En daarom bidden wij! Voor het dorp, en de omliggende dorpen waar wij uit komen, de kerkelijke gemeente en hen die daarin Gods zorg en nabijheid speciaal nodig hebben. Ook voor Gods kinderen die vervolgd worden of kwetsbaar zijn in hun situatie.

.
In juni komen we op de volgende woensdagavonden vanaf 19.00 uur bij elkaar in het Hoogepad;
6  en 20 juni.

.

We brengen situaties bij God onze Vader en geloven dat Hij hoort en in actie komt. Zo gaat dat binnen Zijn Koninkrijk heeft Hij ons laten weten in Zijn Woord.
.

Als je wilt meedoen in de kring ben je welkom.

Namens de kring; Janny Hekman
Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

 
Volgende >