Logo PKN

Menu

Collecte voor Boeren in Myanmar (12 maart) PDF   E-mail
De opbrengst van de uitgangscollecte op Biddag 12 maart is voor Boeren in Myanmar. Geen half jaar maar een heel jaar rijst!
Miljoenen boeren in Myanmar zitten muurvast in armoede. Overleven met te weinig voedsel voor het hele jaar is de zorg van elke dag. De christelijke hulporganisatie World Concern is in Myanmar de partner van Kerk in Actie. Deze organisatie heeft zich ten doel gesteld om samen met de lokale kerken in twee jaar tijd 400 boerengezinnen financieel onafhankelijk te maken. Dit doen ze door het opzetten van rijstbanken in de dorpen. Boeren kunnen daar rijst lenen om te gebruiken als pootgoed.
Naast het opzetten van rijstbanken worden de dorpelingen getraind in het verbouwen van groenten in hun eigen tuin
 Wij vragen uw bijdrage voor deze rijstbanken en andere projecten van Kerk in Actie. Kom in beweging zodat boeren in Myanmar weer financieel zelfstandig worden! Voor 10 euro kan World Concern een boer voorzien van goede zaden. Helpt u mee om dit mogelijk te maken?
 
< Vorige   Volgende >