Logo PKN

Menu

Avondmaalcollecte (18 april) PDF   E-mail

De opbrengst van de avondmaal collecte op Goede Vrijdag is bestemd voor Luisterend Dienen t.b.v noodhulp in Syrië.
Hulp in Syrië blijft hard nodig!
De situatie in Syrië wordt steeds grimmiger. Er wordt veel geweld gebruikt door de verschillende partijen die met elkaar strijden. Het gebrek aan de meest noodzakelijke levensbehoeften wordt met de dag groter. Vooral het gebrek aan voedsel drijft mensen in belegerde gebieden tot wanhoop.
Op plaatsen in Syrië waar het voor hulporganisaties te gevaarlijk is, lukt het de plaatselijke kerken nog wel om hulp te verlenen.

Luisterend Dienen en de GZB steunen daarom zusterkerken in Syrië en omliggende landen om hulp te kunnen bieden. Naast voedsel, medicijnen en verwarming wordt er ook geestelijke zorg verleend. Voor deze noodhulp is veel geld nodig.
Ook vanuit Syrië komt de vraag: “Blijf voor de mensen in Syrië bidden, zeker ook voor de christenen die het extra moeilijk hebben. Steun de kerken ook in hun hulp aan vluchtelingen. Gebed en financiële steun is onmisbaar. ” Laten wij als kerk in liefde om hen heen gaan staan met onze gebeden en gaven.
Luisterend Dienen wil graag hulp blijven verlenen. Helpt u mee?

 
< Vorige   Volgende >