Logo PKN

Menu

Collecte werelddiaconaat (15 juni) PDF   E-mail
Zondag 15 juni is de uitgangscollecte voor het werelddiaconale werk van Kerk in Actie. Centraal staat partnerorganisatie Harare Residents Trust (HRT) in Zimbabwe. HRT is een bewonersvereniging en helpt de inwoners van de hoofdstad Harare , die slachtoffer zijn geworden van corruptie en machtsmisbruik. Die hulp is hard nodig, want in Zimbabwe nemen politieagenten en ambtenaren het niet zo nauw met wetten en regels.
HRT ondersteunt de bewoners om zich als buurt te organiseren, op te komen voor hun rechten en om het gesprek met de autoriteiten aan te gaan. Samen met de slachtoffers en in overleg met de overheid zoekt HRT naar oplossingen en werkt zo aan een rechtvaardig Zimbabwe. De collecte is bestemd voor HRT en andere werelddiaconale projecten van Kerk in Actie.  We bevelen de collecte van harte bij u aan.
Namens de diaconie,
Jan Vijfhuizen.
 
< Vorige   Volgende >