Logo PKN

Menu

Collecte Kerk in Actie (17 augustus) PDF   E-mail
Op zondag 17 augustus wordt er bij de uitgang gecollecteerd voor het zendingswerk van Kerk in Actie. Centraal staat hierbij de christelijke partnerorganisatie JCJCR (Jerusalem Center for Jewish-Christian Relations), die via een uitwisselings-programma Joodse en christelijke Palestijnse kinderen met elkaar in contact brengt. De kinderen, in de leeftijd van 10-15 jaar, krijgen op hun eigen school lessen over elkaars cultuur en godsdienst. Vervolgens gaan de schoolklassen bij elkaar op bezoek. Ze ontmoeten elkaar dan vaak voor het eerst en ontdekken dat de anderen net zo zijn als zijzelf. Ook zijn er trainingen en ontmoetingen voor de docenten. De ontmoetingen helpen om de vooroordelen weg te nemen. Als Joodse en Palestijnse kinderen elkaar al jong leren begrijpen, geeft dat hoop voor de toekomst. De opbrengst van deze zendingscollecte is bestemd voor dit vredeswerk in Israël en andere zendingsprojecten van Kerk in Actie wereldwijd. Van harte aanbevolen!
De diaconie heeft er voor gekozen om bij de uitgang een open schaal collecte te houden om op deze wijze meer aandacht te vragen voor het doel Zending.
 
< Vorige   Volgende >