Logo PKN

Menu

Collect Werelddiaconaat (12 oktober) PDF   E-mail
Op 12 oktober is de uitgangscollecte bestemd voor het werelddiaconale werk van Kerk in Actie.

 Centraal staat het werk van de christelijke organisatie UMN (United Mission to Nepal). UMN werkt in het onherbergzame noordwesten van Nepal. Omdat de mensen nauwelijks kunnen leven van de opbrengst van het land, vertrekken veel mannen naar India om geld te verdienen. Als de mannen weer terugkeren, zijn ze vaak besmet met hiv/aids.
UMN begeleidt de gezinnen die met hiv/aids te maken hebben en biedt hen toegang tot de nodige gezondheidszorg. Daarnaast leert UMN de vrouwen hoe ze in hun onderhoud kunnen voorzien, door bv. geiten te fokken. Vrouwen krijgen een kleine lening waarmee ze een geit kunnen kopen. Met de opbrengst van de collecte wordt partnerorganisatie UMN gesteund en andere werelddiaconale partners van Kerk in Actie.
Helpt u mee?

 
< Vorige   Volgende >