Logo PKN

Menu

Collecte Najaarszendingsweek (2 november) PDF   E-mail
Op zondag 2 november is de uitgangs-collecte bestemd voor het zendingswerk van Kerk in Actie.


Centraal staat het werk van de uitgezonden medewerkers van Kerk in Actie, Hermen
en Johanneke Kroesbergen, die als docent werkzaam zijn aan de theologische universiteit in Lusaka, Zambia. De laatste jaren groeien de kerken in Zambia snel en de vraag naar goede predikanten, vooral op het platteland, neemt toe. Op de theologische universiteit, Justo Mwale Theological University College, leren aanstaande predikanten om zelfstandig
theologie te bedrijven en op hun eigen, Afrikaanse manier hun geloof inhoud te geven. Het is belangrijk dat predikanten dit leren en doorgeven aan hun gemeenteleden, want er leven veel geloofsvragen bij de Zambiaanse bevolking.

Omdat veel vragen voortkomen uit situaties van extreme armoede, leren de studenten ook hoe ze gemeenteleden kunnen helpen en kunnen bijdragen aan de ontwikkeling van hun eigen dorpsgemeenschappen. Met deze collecte wordt de universiteit in Zambia en andere zendingsprojecten van Kerk in Actie
ondersteund. Van harte aanbevolen.

Op Dankdag, woensdag  5 november, is het een goede gewoonte geworden om een fruitgroet te bezorgen bij zieke- en 80-plus gemeenteleden. In de kerk staan op dankdag fruitbakjes klaar die bezorgd moeten worden bij gemeenteleden. Wilt u zo vriendelijk zijn om na afloop van de dienst woensdagavond één of meerdere fruitbakjes mee te nemen en die bij gemeenteleden te bezorgen? Alvast hartelijk dank namens de diaconie.

Jan Vijfhuizen.

 
< Vorige   Volgende >