Logo PKN

Menu

Kleding voor Oost-Europa (28 februari) PDF   E-mail
Op 28 februari, de laatste zaterdag van die maand, is er weer gelegenheid kleding af te leveren bij Het Hoogepad.

Tussen 10.00 en 12.00 uur zal er een aanhangwagen staan, die de kledingzakken naar WHOE  (Werkgroep Hulptransporten Oost-Europa) in Apeldoorn zal brengen. De Oost-Europa Commissie stelt het zeer op prijs als u de kledingzakken alleen op deze ochtend wilt inleveren, omdat we door gebrek aan aanvoer de kleding niet meer zelf uitzoeken. De andere inzamelmomenten zullen dit jaar waarschijnlijk plaats vinden op de laatste zaterdagen van april, juni, augustus en oktober tussen 10.00 en 12.00 uur bij Het Hoogepad.
Voor informatie over kledinginzameling kunt u terecht bij: WHOE (Werkgroep Hulptrans-porten Oost-Europa), Mussenbroekstraat (voormalig R.O.C.) in Apeldoorn.
Elke dinsdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.
Tel.: 055-8200200.

Namens de commissie, Jan Willem Bergman

 
< Vorige   Volgende >