Logo PKN

Menu

Paasgroetenactie 2015 PDF   E-mail
Vanuit heel de Protestantse Kerk in Nederland sturen gemeenteleden ook dit jaar weer een Paasgroet

aan gevangenen in binnen- en buitenland en aan mensen en organisaties van de groetenlijst van Amnesty International. Dit jaar hebben gedetineerden zich verdiept in het thema van het Veertigdagentijdproject van Kerk in Actie: ‘Met open handen’. Ze maakten elk een klein deel van een groot mozaïek, dat nu op de groeten kaarten te zien is.
Ook wij doen mee aan de Paasgroetenactie. Op zondag 1 maart kunt u tijdens het koffiedrinken na de dienst, deze kaarten ondertekenen.
Voor gedetineerden is het bemoedigend, als ze kaarten krijgen, zeker als daar ook nog iets persoonlijks op staat. Ook al weet u niet precies, wie deze kaart ontvangt, vanwege de privacy, toch mag u ervan overtuigd zijn, dat het feit, dat er om hen gedacht wordt, gedetineerden erg goed doet. Het is een feestelijke gebeurtenis als de kaarten in de kerkdienst in de gevangenis worden uitgedeeld.
Wilt u meer weten over de actie, kijk dan op www.kerkinactie.nl/paasgroetenactie.

Namens de diaconie,     Jan Vijfhuizen.

 
< Vorige   Volgende >