Logo PKN

Menu

Kledinginzameling (28 februari) PDF   E-mail
Kleding voor Oost-Europa en dringend verzoek van Rode Kruis Oekraine

Op 28 februari, de laatste zaterdag van die maand, is er weer gelegenheid kleding af te leveren bij Het Hoogepad. Tussen 10.00 en 12.00 uur zal er een aanhangwagen staan, die de kledingzakken naar WHOE (Werkgroep Hulptransporten Oost-Europa) in Apeldoorn zal brengen.
Via het Rode Kruis Oekraine wordt er momenteel vanwege de oorlogssituatie en daardoor de vlucht van Oost-Oekraïners naar het westen een dringend beroep gedaan om dekens, handdoeken, verbandmiddelen, mokken, borden en bestek in te zamelen. Ook deze artikelen zijn nu dus van harte welkom!
De Oost-Europa Commissie stelt het zeer op prijs als u de kledingzakken alleen op deze ochtend wilt inleveren, omdat we door gebrek aan aanvoer de kleding niet meer zelf uitzoeken.
De andere inzamelmomenten zullen dit jaar waarschijnlijk plaats vinden op de laatste zaterdagen van april, juni, augustus en oktober tussen 10.00 en 12.00 uur bij Het Hoogepad.

.
Voor informatie over kledinginzameling kunt u terecht bij:
WHOE (Werkgroep Hulptransporten Oost-Europa)
Mussenbroekstraat (voormalig R.O.C.) in Apeldoorn.
Elke dinsdagmiddag van 13.30 – 16.00 uur.
Tel.: 055-8200200
Namens de commissie, Jan Willem Bergman

 
< Vorige   Volgende >