Logo PKN

Menu

JOP Paascollecte (5 april) PDF   E-mail
Met Pasen vieren we in de kerk het feest van de opstanding.

Maar het verhaal van de opstanding van Jezus uit de dood is voor kinderen niet eenvoudig te begrijpen.
Zoals bij voorbeeld voor Lotte, die net haar moeder heeft verloren aan kanker. Wat betekent het verhaal van Pasen voor haar, hoe kon Jezus uit de dood opstaan en haar moeder niet.
JOP, Jeugdorganisatie van de Protestantse Kerk, traint jeugdwerkers in de kerk op het gebied van jeugdpastoraat en geeft hen handvatten om kinderen en jongeren te ondersteunen bij het verwerken van verdriet. Om ouders te helpen bij de geloofsopvoeding geeft JOP het tijdschrift ‘Moments’ uit, waarin ook het thema ‘rouw, afscheid en verder gaan’ aan bod komt.  De collecte met Pasen is bestemd voor het werk van JOP.
Van harte aanbevolen.
www.jop.nl

Namens de diaconie, Jan Vijfhuizen
 

 
< Vorige   Volgende >