Logo PKN

Menu

Collecte voor werelddiakonaat (7 juni) PDF   E-mail
De uitgangscollecte voor het Werelddiaconaat is bestemd voor het project in Nepal van Luisterend Dienen.

.

Geef voor arme boeren in onherbergzaam Nepal.
Op 7 juni 2015 wordt er gecollecteerd voor boeren in Nepal. Het Mugu-district is een onherbergzaam berggebied in het noordwesten van Nepal met steile hellingen, weinig regen en een dunne laag vruchtbare aarde.

Er zijn geen wegen, er is geen stroom, geen middelbaar onderwijs of een toegankelijk systeem van gezondheidszorg. Het is een van de armste en moeilijkst te bereiken gebieden van het land. De International Nepal Fellowship (INF), partner van Luisterend Dienen, is één van de weinige organisaties die probeert om het gebied te ontwikkelen en de mensen te helpen die dringend behoefte hebben aan hulp. Dit doen ze door de bergbewoners te trainen hoe ze betere oogsten kunnen krijgen. Maar ook door trainingen te geven op het gebied van gezondheid en hygiëne. In dorpen worden zelfhulpgroepen opgericht. Hier leren mensen zelf verantwoordelijkheid te nemen om verbeteringen in hun eigen omgeving aan te brengen.

.
Op zoek naar meer informatie over dit project en andere projecten van Luisterend Dienen?
Kijk op de website: www.luisterenddienen.nl

Namens de diaconie,
Jan Vijfhuizen

 
< Vorige   Volgende >