Logo PKN

Menu

Collecte Leger des Heils (26 juli) PDF   E-mail
Het Leger des Heils helpt ieder jaar duizenden mensen met professionele zorg en begeleiding.

 Met hun brede zorgaanbod kunnen ze bijna iedereen helpen. Daarnaast zoekt het Leger des Heils mee naar zingeving en antwoord op levensvragen. Waarom leef ik? Bestaat God? Vragen waar iedereen mee worstelt. Het Leger des Heils heeft op bijna 50 plaatsen in Nederland Kerken waar elke zondag een dienst wordt gehouden.

Daarnaast is de afdeling Pleegzorg Leger des Heils Gelderland een actie gestart “pleegouders gezocht”.
Het Leger des Heils zie het als hun missie om vanuit hun geloofsovertuiging juist mensen aan de rand van de samenleving te dienen. Een manier om deze groep te dienen is het aanbieden van pleegzorg. Want kinderen hebben een stabiele omgeving nodig om op te groeien. Helaas leven veel kinderen in onveilige situatie. Voor deze kinderen wil het Leger des Heils graag een thuis kunnen bieden. Hiervoor zijn ze op zoek naar Pleegouders.
Heeft u interesse zie www.legerdesheils.nl/gelderland.
Er liggen enkele folders in de kerk.

 
< Vorige   Volgende >