Logo PKN

Menu

Avondmaalcollecte (30 augustus) PDF   E-mail
Mannen die jarenlang worstelen met een verslaviing kunnen terecht bij Horeb, de mannenopvang van de Hoop in Beekbergen.  “Beschadigde mensenontdekken dat ze genezing en redding kunnen vinden in Jezus. Zijn verzoenende werk wordt hier zichtbaar in de mensen”. Aldus Henry Kleine, teamleider van deze woon- en leefgemeenschap.
De mannen steken de handen uit de mouwen bij Horeb. Op verschillende  werkervarings plekken wennen ze aan een werkstructuur, deadlines, samenwerken en ontwikkelen ze andere vaardigheden die nodig zijn op de werkvloer. Sommigen leren zelfs een nieuw vak. Horeb is prachtig gelegen maar de gebouwen waar de mannen in leven zijn er helaas niet best aan toe. Sommige gebouwen dateren nog van voor de Tweede Wereldoorlog. Een renovatie is hard nodig.
Met de opbrengst van de avondmaalscollecte wil de diaconie deze renovatie steunen.
 
< Vorige   Volgende >