Logo PKN

Menu

2016-01-17 PDF   E-mail

Zondag 17 januari hopen we in de morgendienst ambtsdragers te (her)bevestigen en anderen zullen afscheid nemen van het ambt.

In het ambt van ouderling zullen bevestigd worden: Tanja van Ark-Hendriks (Klein Canada 55) en Helmich van der Kolk (Kaartenmakershoeve 102, Apeldoorn) en herbevestigd: Alie van Beek-Junte (Dorpstraat 89). In het ambt van diaken zal worden bevestigd: Ans Bergman-Takken (Engelanderweg 10) en herbevestigd: Gerrit Steunenberg (Blekersweg 21, Apeldoorn). Mineke Boks-Nitrauw (Stadskade 442) en Evert-Jan Plante (Hietveldweg 15) zullen we bedanken voor hun jarenlange inzet als ouderling van de gemeente. Wat fijn dat zoveel mensen zich dienstbaar willen geven! Wat een zegen om te merken dat ook weer nieuwe mensen zich door de gemeente en daar doorheen door God Zelf geroepen weten om ambtsdrager te worden. In de dienst gaan we luisteren naar het Evangelie van de wonderbare visvangst uit Lukas 5: 1-11.

.

 Uitgangscollecte: Adoptieprogramma GZB

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van te voren contact opnemen.

.

Zondag, 17 januari Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. J. Lammers

.

Zondag, 17 januari Zonnehuis
10.30 uur Ds. B.J. Kruit

.

Zaterdag, 16 januari Markenhaven
14.30 uur Mevr. M. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 27 januari De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Schiebaan

 
< Vorige   Volgende >