Logo PKN

Menu

2016-01-31 PDF   E-mail

D.V. zondag 31 januari zal in de morgendienst het heilig Avondmaal bediend worden.

.

We lezen dan verder in Lukas 6: 1-5. De discipelen van Jezus plukken aren op de sabbat, tot ongenoegen van de farizeeën. Maar Jezus maakt duidelijk dat Hij ‘heer is over de sabbat’. Wat een wonder dat deze Heer zijn eigen lichaam tot brood des levens geeft!

.

In de avonddienst van zondag 31 januari wordt de bediening van het heilig Avondmaal voortgezet en willen we de Here danken voor deze onbevattelijke rijkdom. We lezen verder over een voorval op een andere sabbat: Lukas 6: 6-11.

.

Avondmaalcollecte: Lepra

.
Uitgangscollecte: Onderhoud kerkgebouw

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u vante voren contact opnemen.

.

Zondag, 31 januari Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 31 januari Zonnehuis
10.30 uur Ds. C.M. Baas

.

Zaterdag, 30 januari Markenhaven
14.30 uur Ds. J.C.W. v. Driel

.

Woensdag, 10 februari De Vier Dorpen
15.00 uur  Ds. J. Lammers

 
< Vorige   Volgende >