Logo PKN

Menu

Gambia PDF   E-mail
Op maandag 16 november zijn wij vertrokken naar Gambia met 2 extra koffers en daarin mutsen, dekentjes, bloeddrukmeters en beademingsballonnen.
Gambia is een klein land ong. 250 km lang en 40km breed, het is een erg arm land met 1,7 miljoen inwoners. Als je een baan hebt verdien je ong. € 30,00 per maand
10% van de inwoners is christen. We zijn op zondag naar de kerk geweest en hebben vertelt wat we in Gambia komen doen. Tijdens deze dienst, werden we gezegend door de dominee. Het was een enorme belevenis!
In het Healtcenter hebben we veel bevallingen gedaan en hebben daar medicijnen tegen malaria gebracht die we hadden gekocht bij een apotheek in Banjul. Men was zeer dankbaar voor alle giften die zijn gedaan vanuit o.a. de diaconie van onze kerk in Beekbergen.
Wij willen iedereen die een donatie heeft gedaan enorm bedanken.
Bovenal willen we God danken dat we deze belevenis mochten meemaken.
Hartelijke groet, ook namens Gerrie,
Herma Kolk
 
< Vorige   Volgende >