Logo PKN

Menu

2016-02-14 PDF   E-mail

Zondagmorgen 14 februari is de 4e themadienst van het jaarthema Discipel van Jezus.
.

Het thema van deze dienst is discipel in de cultuur. Meer informatie over de doorwerking van de fijne bespreking die we in december met elkaar hadden, vindt u elders in Kerkklanken onder de rubriek ‘Vorming en Toerusting’.

.

Zondagavond 14 februari is een zangdienst. Deze keer komt het Christelijk Mannenkoor ‘Looft den Heere’ uit Vaassen ons ondersteunen in de lofprijzing. We lezen en zingen in de dienst over de verheerlijking van de Here Jezus op de berg en het gesprek met Mozes en Elia, uit Lukas 9: 28-36. Iedereen van harte welkom in deze dienst samen met de geoefende zangers uit Vaassen en omstreken, tot eer van God!

.

Uitgangscollecte: Kerk in Actie

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 14 februari Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 14 februari Zonnehuis
10.30 uur Mw. ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 13 februari Markenhaven
14.30 uur Mw. ds. A. Melzer

.

Woensdag, 24 februari De Vier Dorpen
15.00 uur

 
< Vorige   Volgende >