Logo PKN

Menu

2016-02-21 PDF   E-mail

Zondagmorgen 21 februari is een jeugddienst met de jongens en meisjes van de Benjamin.

In verband met studie van ds. Theunisse is voor deze dienst gezocht naar een vervanger. Die is gevonden in Gert Timmer, pastoraal medewerker van de Hervormde Gemeente te Heerde. Gert is geen onbekende voor onze gemeente. Hij heeft ook in Beekbergen verschillende jaren pastorale zorg verleend. We zijn dankbaar dat hij de dienst wil leiden en zien uit naar een mooie, gezegende dienst met de jongens en de meiden van de Benjamin!

.

De avonddienst van zondag 21 februari is een Brondienst. Dit jaar staat Jezus steeds centraal in de Brondiensten. We hebben gezien dat we in Jezus God zelf tegenkomen (1e). Omgekeerd neemt Jezus ons door zijn onderwijs en voorbeeld ook mee in zijn gerichtheid op de Vader (2e). We hebben stilgestaan bij de wonderen die Hij deed (3e) en de gelijkenissen die Hij vertelde (4e). Laatste keer ging het over de betekenissen en kracht van Zijn lijden, sterven en opstaan uit de dood (5e). Deze keer gaan we kijken naar de Heilige Geest die Jezus gegeven heeft. Opvallend wat Paulus schrijft in 2 Korinthe 3: 17: ‘de Here nu is de Geest’. Zoals de Zoon één is met de Vader, zo ook de Geest met de Here Jezus. Jezus’ werk is niet gestopt toen Hij terugging naar de hemel. Door Zijn Geest werkt Hij door tot in onze dagen toe!

.

Uitgangscollecte: Voorjaarszending

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 21 februari Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 21 februari Zonnehuis
10.30 uur Mw. ds. M. Boelhouwer

.

Zaterdag, 20 februari Markenhaven
14.30 uur Ds. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 24 februari De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J. v. Driel 

 
< Vorige   Volgende >