Logo PKN

Menu

2016-03-06 PDF   E-mail

DV zondagmorgen 6 maart zal Feddrik Eshuis gedoopt worden. Feddrik is een zoon van Wouter en Talitha Eshuis en broertje van Gijsbert. We lezen in de dienst over Jezus’ zegening van de kinderen uit Lukas 18: 15-17.

.

De avonddienst van zondag 6 maart is een Brondienst. In de vorige Brondienst hoorden we over het werk van Jezus dat doorgaat door de Heilige Geest. Daarmee werd het ook heel persoonlijk: door de Heilige Geest woont Jezus in onze harten. Nu willen we het opnieuw heel persoonlijk maken, maar dan in omgekeerde richting: onze diepste identiteit als gelovigen ligt in Christus. Alsof Hij niet alleen in ons woont, maar wij ook in Hem wonen. Juist in dat besef ligt enorm veel Geestkracht voor de doorwerking van Zijn genade in onze levens.

.

Uitgangscollecte: Evangelisatiewerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 6 maart Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 6 maart Zonnehuis
10.30 uur Ds. E. Idema

.

Zaterdag, 5 maart Markenhaven
14.30 uur Mw. ds. A. Melzer

.

Woensdag, 9 maart De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >