Logo PKN

Menu

2016-03-09 PDF   E-mail

Woensdag 9 maart is biddag voor gewas en arbeid. Wat goed om ook in onze technologische supermarktsamenleving toch even pas op de plaats te maken, ons voor God te vernederen en onze afhankelijkheid van Zijn zegen met elkaar te binnen te brengen. We lezen in de dienst het gebedsonderwijs dat Jezus geeft in Lukas 11: 1-13. Sociale ongelijkheid en gemeenschappelijk welzijn zullen als diaconaal thema in de dienst ook een plaats krijgen. Want liefde tot God en tot de naaste gaan volgens de Here Jezus hand in hand.

.

Uitgangscollecte: Evangelisatiewerk Ghana

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Woensdag, 9 maart Beekbergen
19.30 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >