Logo PKN

Menu

2016-03-27 PDF   E-mail

Zondag 27 maart is 1e Paasdag. We gedenken en vieren de overwinning van de Here Jezus Christus op de dood! Deze feestelijke dienst willen we traditiegetrouw samen met de kinderen vieren. In plaats van kindernevendienst krijgen de kinderen extra aandacht in de dienst en krijgen ze na afloop een leuke verrassing mee. We lezen in de dienst het Paasevangelie uit Lukas 24: 1-12: Wat zoeken jullie de Levende bij de doden? Hij is hier niet, maar Hij is opgewekt!

.

Uitgangscollecte: Diaconaal doel: Noodhulpcluster

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 27 maart Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 27 maart Zonnehuis
10.30 uur Mw. ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 26 maart Markenhaven
14.30 uur Mw. Bossenbroek Baller

.

Woensdag, 23 maart De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J. Lammers

 
< Vorige   Volgende >