Logo PKN

Menu

2016-04-10 PDF   E-mail

Zondagavond 10 april is er een zangdienst.

Het thema voor deze zangdienst tussen Pasen en Pinksteren is ‘wachten op de Geest’. We lezen in Lukas 24: 44-49 dat de Here Jezus de discipelen op het hart drukt in Jeruzalem te wachten op de belofte van de Vader, de kracht uit de hoge, dat is de Heilige Geest. Die kracht is ook voor ons onmisbaar. Zij is ons allen beloofd. En toch niet automatisch aanwezig. Het vraagt gebed, geloof en verwachting. Daar gaan we met elkaar van zingen. Fijn dat de vernieuwde zangdiensten goed bezocht worden. Iedereen is weer van harte welkom!

.

Uitgangscollecte: Plaatselijk jeugdwerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 10 april Beekbergen
10.00 uur Ds. L. Westland (Elburg)

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 10 april Zonnehuis
10.30 uur Ds. C.A.J. van Dijk

.

Zaterdag, 9 april Markenhaven
14.30 uur Ds. A. Theunisse

.

Woensdag, 20 april De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. A. Theunisse

 
< Vorige   Volgende >