Logo PKN

Menu

2016-04-17 PDF   E-mail

Het jaarthema van dit seizoen nadert zijn spits.

Op zondagmorgen 17 april wordt de laatste themadienst gehouden, met als onderwerp Discipel van Jezus en getuigen. We ontvangen handreikingen om te getuigen en zullen zien dat ons karakter daar volop in mee doet. Het is als het ware een toepassing op de afgelopen vier themadiensten. Tegelijk is het een opmaat naar het jaarthema voor het volgende seizoen. Dan gaan we kijken hoe de vruchten van de Geest tot uitdrukking komen in ons leven als discipel van Jezus.

.

De avonddienst van 17 april is de 9e Brondienst. Dat is alweer de laatste van dit seizoen. We mogen terugkijken op een mooi seizoen met Brondiensten waarin steeds de Here Jezus op één of andere manier centraal stond. Het thema voor deze laatste Brondienst is nog niet bekend.

.

Uitgangscollecte: Studiefonds Ghana

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 17 april Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 17 april Zonnehuis
10.30 uur Mw. ds. M. Boelhouwer

.

Zaterdag, 16 april Markenhaven
14.30 uur Mw. ds. L.H. de Bruin

.

Woensdag, 20 april De Vier Dorpen
15.00 uur Dhr. Bloemendal

 
< Vorige   Volgende >