Logo PKN

Menu

Diensten in het weekend van 22 mei PDF   E-mail
Zondag 22 mei is de zondag voor de Vervolgde Kerk.

We besteden in de morgendienst bijzondere aandacht aan broeders en zusters die wereldwijd vervolgd worden of onder zware druk leven vanwege het geloof. Alle gelovigen vormen wereldwijd het éne Lichaam van Christus. En als één lid lijdt, lijden alle leden. Het is goed om ons daar steeds opnieuw bewust van te worden. Tegelijk kunnen we zo ontzettend veel leren van onze vervolgde broeders en zusters. Gods genade is soms zo wonderlijk krachtig aanwezig, juist in hun zwakheid.

.

Uitgangscollecte: Open Doors

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 22 mei Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. P. v. Duivenboden (Apeldoorn)

.

Zondag, 22 mei Zonnehuis
10.30 uur Ds. G. v. Asselt

.

Zaterdag, 21 mei Markenhaven
geen dienst

.

Woensdag, 18 mei De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. J.C. v. Driel

 
< Vorige   Volgende >