Logo PKN

Menu

Diensten in het weekend van 19 juni PDF   E-mail
In de dienst van zondagmorgen 19 juni bereiden we ons voor op de viering van het heilig Avondmaal.

Ook gaan we verder met de serie door te kijken naar het verband tussen het heilig Avondmaal en de Joodse Pesachmaaltijd, waarin de uittocht uit Egypte herdacht werd. Zie bijvoorbeeld Exodus 12. Het was tenslotte tijdens deze maaltijd dat de Heer Jezus in de kring van zijn discipelen het heilig Avondmaal instelde. Maaltijd van Gods bevrijding!
.

In de avonddienst van zondag 19 juni vervolgen we de serie over het heilig Avondmaal. Als Jezus de beker neemt, zegent en ronddeelt, spreekt Hij over ‘de beker van het nieuwe verbond in zijn bloed’. In het avondmaal wordt Gods verbond met ons bevestigd. De ‘bloedband’ verzegeld. Jezus grijpt met deze woorden terug op de ceremonie die Mozes uitvoert bij de verbondssluiting van God met Israël bij de Sinaï, Exodus 24. En tegelijk is het anders. Nieuw. Intenser. Persoonlijker. Krachtiger. Door Jezus en de Heilige Geest. Deze dienst zal een mooi tweeluik vormen met de morgendienst.
 

.

Uitgangscollecte: Plaatselijk jeugdwerk

.

In de morgendienst is er kinderoppas en kindernevendienst in Het Hoogepad.

.

Klik hiernaast voor informatie van andere diensten.

.

Als u als groep naar de kerk komt, kunt u van tevoren contact opnemen.

.

Zondag, 19 juni Beekbergen
10.00 uur Ds. A. Theunisse

19.00 uur Ds. A. Theunisse

.

Zondag, 19 juni Zonnehuis
10.30 uur Ds. B.J. Kruit

.

Zaterdag, 18 juni Markenhaven
14.30 uur Mw. Bossenbroek-Baller

.

Woensdag, 15 juni De Vier Dorpen
15.00 uur Ds. C. van Dijk

 
< Vorige   Volgende >