Logo PKN

Menu

Vervolgd maar niet vergeten PDF   E-mail
Daarom zeg Ik: ‘Vraag, zoek en klop, dan zullen jullie ontvangen, mogelijkheden vinden en deuren zien opengaan.’
Lukas 11:9,10

Tijdens de Avond van Gebed raakten we op de hoogte van situaties waarin christenen wereldwijd  zich bevinden. We namen kennis van de moeiten en strijd van hen die leven in Irak, Eritrea, Noord-Korea, het Midden-Oosten, Sudan en Nigeria. Deze kinderen van God leven met de verwachting dat ze door  gebedsondersteuning van medechristenen, dagelijks kunnen standhouden in geloof en vertrouwen.

De kring aanwezigen vroeg, klopte en zocht steun, in verbondenheid met de christenen in nood,  vertrouwend op de belofte dat God geeft, voorziet en toegang geeft.
Wij deden ons deel van wat Jezus beloofde, zo’n 2000 jaar geleden.
Vertrouwden God de Vader, de Zoon en de heilige Geest voor het andere deel van deze belofte, nl verhoring van het gevraagde voor hen die in nood zijn. Opdat zij levenskracht, nieuwe moed en hoop ontvangen om hun weg te vervolgen en om deel te kunnen blijven uitmaken van de samenleving in hun land (Jeremia 29:1-14).
In verbondenheid.

De werkgroep,
Karin Haijes, Jan en Janny Hekman

 
< Vorige   Volgende >