Logo PKN

Menu

Alpha-cursus (september) PDF   E-mail
In september start er DV weer een Alpha-cursus. In

de Alpha-cursus ontdek je in circa tien interactieve bijeenkomsten (opnieuw) wat het christelijk geloof inhoudt. Net als de meesta alpha’s beginnen we met een gezellige maaltijd. Na het eten luister je naar een kort inspirerend verhaal over één van de onderwerpen. Daarna is er alle ruimte om je vragen en gedachten te delen. Binnenkort komt een folder beschikbaar met aanvullende informatie.
Wil je weten of de Alpha-cursus iets voor je is? Neem dan contact op met Ger van Leeuwen, tel. 055-3556712 Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken of Anne van der Wal, tel. 055-5763456 Dit e-mail adres is beschermd door spambots, u heeft Javascript nodig om dit onderdeel te kunnen bekijken

Namens de taakgroep vorming en toerusting, Anne van der Wal.

 
< Vorige   Volgende >